Sisekoolitused

Head  ettevõttesisesed  koolitused  on oskuste, soovide ja vajaduste sümbioos ning nende aluseks on kliendi soovid ja teenuse pakkuja oskused. Hansa Konverentsidel on koolituste, seminaride, töötubade ja konverentside korraldamise valdkonnas kaheksa aasta pikkune kogemus. Koolitusturul pakume innovaatilisi ja sobivaid lahendusi ning sujuvat korraldust.

Hansa Konverentside poolt pakutavad tellimuskoolitused on suunatud organisatsiooni meeskonnatöö ja töötajate isikliku efektiivsuse arendamisele, motiveerides ja innustades töötajaid päevakajalise koolitusega ettevõttele sobival ajal ja kohas. Tellimuskoolituse läbiviimisel arvestame kliendi soove ja vajadusi, ettevõtte valdkonna spetsiifikat ja senist arengut.

Juhtkonna, personali -ja/või koolitusjuhi eestvedamisel ning Hansa Konverentside abiga on võimalik käivitada vajalikud muutused enda ettevõttes. Tellimuskoolituse korraldamisel on ka koolituse tellijal oluline roll koolituse läbirääkimistel, et koolituse sisu vastaks ettevõtte ootustele ja püstitatud eesmärgile. Koostöös suurendame koolituse kasutegurit ettevõttele tervikuna. Pakume kliendikeskseid rätsepalahendusi, kaasame koolitusprogrammidesse parimad lektorid-praktikud ja asetame suurt rõhku kvaliteetsele korraldustööle. Tellimuskoolituste läbiviimisel peame oluliseks, et kliendi koolituspäev on ootuspärane ja tulemuslik. Hindame kliendi tagasisidet, väärtustame püsikliendisuhete loomist ja hoidmist.

Ühenda meeldiv kasulikuga!
Ettevõtte meeskondlikud tegevused jõulupeole, talve-, suvepäevadele jt sündmustele. Vaata täpsemalt siit 

Telli sisekoolitus

Kategooria
Teema